/DP NK Salsa 2019

DP NK Salsa 2019

Categorieplaats
On Wheels1Mij-Ang Chen – Sylvia Wouda
2Marianne Visser – Carla Stolwijk
3Arna en Ben van Vugt
Newcomer on11Sylvia Wouda – Sanne Braster
2Rick Boekel – Anouk Schouten
3Jessie Castricum – Evelien van Steen
4 Wiebe de Haan – Laura Fernando
5Marc Bouman – Carola Schreij
Prechamp 50+ on11Jack Schönberger – Nettie Hermens
2Richard Kruit – Mirande Joostens
3Richard Ottenbros – Sandra Verhoeven
4Ron Rens – Anja van Aken
Prechamp Cuban1Karam Shabat – Caitlin Weyhenke
2 Ronald Silva – Lise van Genuchten
Master on11Ronald Barten – Judith Dönner
2Sander v/d Linden – Sandra Roelofs
Master on21Benjamin Heinze – Steffi de Leeuw
2André Arends – Julia Orschall
3Remy Grotestam – Anairis Louisa
Master Cuban1Nick Icin – Rachel Gelderblom
Ladies Solo1Vera Zawadzki
2 Joanna Noah
3Amber Elout
4Wietske Welten
Men Solo1Davide Scalora
2Sander v/d Linden
3Thomas Schoegje
4Alessando Pedis
Prechamp Teams1Bachata Passion Tilburg
2Erasmus Dance Squad
3SoSalsa
4Salsiladies
Master Teams1Ahinama
2Bachata Passion
3Poetic Motion
4Las Chicas de Salsipuedes

Met enorm veel dank aan iedereen mee heeft gewerkt om dit evenement tot zo’n groot succes te maken:
Alle locaties die hun deuren voor ons geopend hebben om een voorronde te houden, en juryleden die de voorrondes gejureerd hebben.
Dans- en Partycentrum Colijn voor het beschikbaar stellen van de locatie voor het NK.
DJs André Holland, Andres en Pedro.
Juryleden Sandra Maugeri, Femke Hermens, Tania Martinez, Heidy Willaert, Corrie van Hugten, Jacqueline Glijn-Ouwerkerk, Zunaira Anaisa, Patrick Mussendijk, Ger van Zandwijk, Lewis Naarden, Soeniel Bhawanibhiek, Alex Glijn, Marlon Dahlberg-Etnel, Quincy Ignacio en juryvoorzitter Mechteld Sterk.
Presentatator en animator Sederick Blommesteijn-Short
Speaker Jan vd Hout
Scruteneer Marco Schreuder
Productie: Fantasia Ententainment Group (Eric Lalta & Liduina Aruma Handi Lovert)
EHBO: Diana Johns
Sponsor Smice, Gwepa, en Dutch Finest
NK fotograaf/videograaf Gwepa, Videograaf Serge Diekstra, maar ook alle andere fotografen en videografen.
Tineke Noordzij voor het fantastische live schilderen van de dansers
Het volledige vrijwilligersteam: Cyldra, Samira, Monique, Nadia, Tyler, Nashreen, Patricia, Dirk, Joke en Stephen.
Partner Dance Promotions en Ron Welters voor de extra hulp.